Satın aldığınız ürünleri, teslim alınan tarihten itibaren 7 iş günü içerisinde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz. . Bu talebiniz için, ürün faturasının arka kısmındaki değişim/iade formunu doldurarak tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir. Faturasız iade ve değişim yapılmamaktadır.

 
Değişim/İade Şartları
Değişimi istenen ürünler; kullanılmamış, kirlenmemiş, kartonu veya plastik kapağı kopartılmamış, delinmemiş ve tekrar satılamayacak durumda olduğu takdirde değişim yapılamamaktadır. Değiştirilecek ya da iade edilecek olan ürün öncelikle yetkili birim tarafından incelenir. Üründe herhangi bir hasar tespit edilmemesi durumunda değiştirme ya da iade talebi işleme konulur. Üründe bir hasar tespit edilmesi durumunda kullanıcı bilgilendirilerek ürün tekrar yollanır.
Değiştirmek istediğiniz ürünü göndermeden önce müşteri hizmetlerimizi arayarak değişimde almak istediğiniz ürünün stokta olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Değişim işlemi; önceden satın aldığınız ürünle birebir olacağını göz önünde bulundurmalısınız.
İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden kesilmelidir.
 
 
Cayma Hakkı
‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ kapsamındaki iade talepleri, ürünün teslim alındığı tarihten itibaren 7 iş gün içerisinde toztorbasimarket.com Müşteri Hizmetleri Departmanı’na bilgi verilmesi halinde geçerlidir. Teslim tarihinden itibaren 7 iş gününü aşan sürede iade talepleri kabul edilememektedir.
Üretim hatası gibi, firmadan kaynaklı bir kusuru olduğunu düşündüğünüz ve iade etmek istediğiniz ürünleri toztorbasimarket.com Müşteri Hizmetleri Departmanı’na bilgi vererek ve talep formunu doldurarak geri gönderebilirsiniz. Ürün inceleme süresi 15 iş günüdür. İnceleme sonucuna göre ürünle ilgili bilgi sizinle paylaşılacaktır. Ürününüzün iadesi onaylandığında ürün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. Ürün ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Sitemizde ana sayfamızdaki marka model seçiciyi kullandığınızda karşınıza sadece süpürgenize uygun ürünler gelmektedir. İade etmek istediğiniz üründe bizden kaynaklı problemlerde kargo masrafları bize ait, sizden kaynaklı yanlış sipariş vs durumlarda size aittir.